Česnek

fin-biiolicaps-original

http://www.finclub.cz/fin-biiolicaps/?refId=5MqlXJYLhZ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA – ČESNEK!

Česnek zabíjí obecně patogeny: nejen bakterie, ale také plísně a viry bez toho, aniž by poškodil střevní flóru. Česnek obsahuje fytochemické a léčebné sirnaté složky. Tyto složky na sebe navazují toxické těžké kovy (např. olovo a kadmium) a vylučují je z těla ven.

Česnek má antibakteriální, protiplísňové a dokonce protivirové schopnosti. Povzbuzuje růst zdravé střevní mikroflóry tak, že se chová jako prebiotikum (potrava pro probiotika). Česnek se také chová jako silný antioxidant a chrání před poškozením DNA. Chrání organismus před poškozením z radiace a slunečního svitu. Bojuje také proti červům a parazitům.

Česnek obsahuje mnoho živin, jako jsou vitamíny (C, B1, B2, B3), minerály (váůník, folát, železo, hořčík, mangan, fosfor, draslík, selen, zinek a fytochemikálie (alicin, betakakroten, beta-sitosterol, kyselinu kávovou, kyselinu chlorgenovou, dialyl disulfidový, kyselina ferulová, geraniol, kaempferol, linalool, quercetin, rutin, saponin a další). Látka alicin obsažená v česneku je natolik silná, že je jedním z nejlepších přírodních antibiotik účinný proti MRSA.

Dr. Natasha Campbell-McBride MD doporučuje užívat celou hlavičku česneku denně, pokud jej používáte jako přírodní antibiotikum.

Finclub nabízí koncentrovaný bezzápachový česnekový extrakt ve výrobku BI-IOLICAPS

Napsat komentář