Detoxis

fin-detoxis-originalfin Detoxis

Podporuje detoxikaci organismu a je vhodný i v rámci očistných kúr.

POPIS ZBOŽÍ

Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.
Přípravek je obohacen o hořčík a vitamín B5, představuje směs výtažků z těchto bylin a rostlin: granátové jablko, listy zeleného čaje, bříza bělokorá, artyčok, tužebník jilmový, violka trojbarevná, pampeliška lékařská, lopuch větší a chaluha bublinatá

  • Hořčík přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá: k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk
  • Vitamín B5 (kys.panthotenová) přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, syntéze a metoabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti
  • Listy zeleného čaje ( Camelia sinensis) působí jako antioxidant. Podporuje normální funkci močových cest a ledvin, přispívá k fyzické a psychické stimulaci. Podílí se na termogenezi (energetický výdej) a na kontrole tělesné hmotnosti. Přispívá k normálnímu stavu kostí a pokožky.
  • Bříza bělokorá ( Betula pendula) přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Podílí se na normální funkci močových cest – ledvin, podporuje normální stav kloubů a hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje přirozenou obranyschopnost – odolnost organismu.
  • Artyčok ( Cynara scolymus) je antioxidant. Přispívá k normální funkci močových cest – ledvin a činnosti srdce, podporuje trávení a funkci střev a jater (pročištění). Podílí se na kontrole tělesné hmotnosti (krevní lipidy).
  • Tužebník jilmový ( Filipendula ulmaria) podporuje vylučování vody a moči z organismu, osvěžuje tělo, podporuje duševní zdraví, relaxaci a spánek. Příznivě působí na normální funkci možových cest – ledvin, funkci dýchacícho systému, dále normálníi činnost srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Violka trojbarevná ( Viola tricolor) podporuje normální trávení, normální stav pokožky a normální funkci dýchacího systému.
  • Pampeliška lékařská ( Taraxacum officinalis) působí jako antioxidant, podílí se na detoxikaci – vylučování. Podporuje normální trávení (jako prebiotikum, stimulace), napomáhá normální funkci močové soustavy, žaludku a jater.
  • Lopuch větší ( Arctium lappa) má vliv na vylučování vody z organismu a pročištění krve. Podporuje normální: funkce horních cest dýchacích (imunitu), stav pokožky, trávení, stav klobů a chrupavek a hladinu glukózy v krvi.
  • Chaluha bublinkatá ( Fucus vesiculosus) působí jako antioxidant, podporuje imunitu a má vliv na normální trávení a tělesnou hmotnost – navozuje pocit sytosti. Má příznivý vliv na hormonální systém (působí antiextrogenně), ovlivňuje příznivě normální funkci střevního traktu a normální činnost štítné žlázy (podílí se na produkci hormonů). Účinně likviduje Helicobacter pylori, původce žaludečních vředů.
Fin DETOXIS – doplněk stravy se sladidlem

Složení: demineralizovaná voda; koncentrát z granátového jablka ( Punica granatum)

22%; inulin; glycerol (sladidlo); fruktooligosacharidy; citrát hořečnatý; listy zeleného čaje ( Camelia sinensis) 0,25%; bříza bělokorá ( Betula pendula); artyčok ( Cynara scolymus) 0,2%; tužebník jilmový ( Filipendula ulmaria); violka trojbarevná ( Viola tricolor); sorban draselný (konzervant); pampeliška lékařská ( Taraxacum officinalis) 0,09%; lopuch větší ( Arctium lappa) 0,08%; chaluha bublinatá ( Fucus vesiculosus); dexpanthenol.

Obsah účinných látek v 15 ml (% dop. denní dávky): hořčík 60 mg (16%), vit. B5 4 mg (66,7%).

Obsah:  250 ml

Doporučené dávkování: 15 ml denně. Návod k použití: nalít doporučené množství do sklenice vody a pít během dne. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Napsat komentář