Quantum

 

 

pstrojQuantumfotka

QUANTUM měří auru (elmg. vlnové signály – změny vodivosti) dlaně a (díky rychlosti své elektroniky velmi rychle) analyzuje její magnetickou složku. To jsou velmi slabé magnetické signály. Současně QUANTUM měří i (opět velmi slabé elmg.) signály ze 4 meridiánů, které probíhají dlaní. Analýza získaných dat probíhá porovnáním s informacemi v expertní databázi, která obsahuje normy pro jednotlivé měřené parametry získané dlouhodobým pozorováním a měřením čínské populace.(Tyto normy a výklad parametrů je pod každým měřením uveden). Rady expertů opět vychází z expertní databáze a jsou získané stejným způsobem. Vzhledem k tomu, že tradiční čínská medicína se svými akupunkturními body a meridiány už má za sebou nejméně 5000 let., tak informací o lidském těle existuje těžko představitelné množství.

Informace pro klienty v lidské řeči :

Přístroj Quantum vyhodnotí 270 hodnot v lidském těle, počínaje kardiovaskulárním systémem, přes trávení, množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, kyselost organismu, těžké kovy , práci ledvin, jater, slinivky, obsah tuků v játrech a mnoho dalších hodnot. Je dobré znát, co nám chybí, abychom mohli zabránit problémům, které mohou vzniknout, nebo zlepšit stávající zdravotní stav. Objasním skutečné potřeby vašeho těla, poradím se stravou i detoxikací podle potřeby.

Pro vaši představu klient drží elektrodu v levé ruce a přístroj 1 minutu skenuje jeho organismus. Pak vyhodnotí stav na obrazovce počítače.
Diagnostikované oblasti  jsou : kardiovasculární, gastrointestinální, činnost jater, slinivky, ledvin, množství minerálů, stopových prvků, vitamínů v těle, dále překyselení organismu, množství těžkých kovů apod. Na základě tohoto vyšetření můžete klientovi doporučit vhodnou suplementaci potravními doplňky, vhodnou stravu, pitný režim, bylinnou či jinou podpůrnou léčbu.